Clasificaciones Xàtiva Natura Trail – 2016

CLASIFICACIÓN ABSOLUTA 15KM




CLASIFICACIÓN ABSOLUTA 22KM

Trofeos Locales Xàtiva Trail 2016

Este año la entrega de Trofeos Locales serán dados


el mismo día de la carrera, a continuación de la entrega


de Trofeos Absolutos.

 

Inscripcions Xàtiva Natura Trail 2016

Amics de la muntanya i l’esport:

Vos informem que des d’avuí queden obertes les inscripcions de la IV XATIVA NATURA TRAIL que es celebrarà el 24 d’abril. Aquesta cursa és un event únic per gaudir de la natura, dels nostres paisatges, gastronomia i d’un ambient esportiu més que saludable.

Constarà de dues proves diferents: una cursa de muntanya competitiva de 22.3km (9:00h) i una marxa no competitiva de 15km i de menys dificultat que tindrà dues eixides, una per a corredors (9:15h) i una per a caminants (9:20h).

Tots els participants rebran una samarreta tècnica de mànega llarga commemorativa i una “coca individual” acompanyada de beguda a l’arribada a meta, a més d’altres possibles obsequis dels col-laboradors.

Els preus actuals són de 10€ per a la marxa i prova NO competitiva i 12€ per a la competitiva. Inscriu-te a:

http://www.mychip.es/inscripciones/539/1101    22.3 km Trail.

http://www.mychip.es/inscripciones/539/1102    15 Km corredors i caminants

No t’ho penses i vine a la gran festa de l’esport de muntanya!

Xàtiva Natura Trail 2016

Xàtiva Natura Trail 2016

Trofeos Locales Xàtiva Natura Trail 2015

TROFEOS LOCALES III XATIVA NATURA TRAIL

El próximo jueves día 23 de Abril de 2015 a las 20:30, se celebrará la entrega de  trofeos locales de la III XÀTIVA NATURA TRAIL, en el CENTRO COMERCIAL PLAZA MAYOR DE XATIVA, en los cines AXION, Sala nº 1.

Las clasificaciones quedan de la siguiente forma:

SENIOR MASCULINO

VICENT VERCHER BOU
JORGE TORMO SUAREZ
ENRIQUE MANJON SANTAMARIA

 

SENIOR FEMENINO

FLAVIA ORZ
MIRIAM SANABRE SERRANO
MARIA PLA BRU

 

VETERANO MASCULINO

FRANCISCO JULIAN NAVARRO CARMONA
FERNANDO BALLESTER SALVADOR
OCTAVIO SALA BALDOVI

 

VETERANA FEMENINA

LENUTA OCHIAN

                                          

MASTER MASCULINO

RAFAEL VIDAL FAYOS
ALBERTO CASANOVA CEBRIA
MANOLO HERNANDEZ PERIS

 

MASTER FEMENINO

MERCEDES MASET SANCHO
CONXA GARCIA ARNAU